Zapytania ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/2021 na zakup oprogramowania Microsoft Office HOME & BUISNESS 2019 dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” w ramach działania „Koszty bieżące i aktywizacja”, objętych Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/2021 na zakup wraz z dostawą komputerów przenośnych dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” w ramach działania „Koszty bieżące i aktywizacja”, objętych Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2021 na zakup oprogramowania Microsoft Office HOME & BUISNESS 2019 dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” w ramach działania „Koszty bieżące i aktywizacja”, objętych Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.ANULOWANO

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2021 na zakup wraz z dostawą komputerów przenośnych dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” w ramach działania „Koszty bieżące i aktywizacja”, objętych Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.ANULOWANO

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/2019 na wygłoszenie prelekcji nt. Choroby ryb śródlądowych –
profilaktyka i zwalczanie chorób ryb dla Stowarzyszenia LGR „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” w dniu 17 października 2019 r., w ramach projektu współpracy międzyregionalnej „Złota Łuska”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 8/2019 na wygłoszenie prelekcji nt. Public Relations, Marketing i Reklama dla Stowarzyszenia LGR „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” w dniu 17 października 2019 r., w ramach projektu współpracy międzyregionalnej „Złota Łuska”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 7/2019 na obsługę wizyty studyjnej na obszarze działania Stowarzyszenia LGR „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” terminie 17- 18 października 2019 r., w ramach projektu współpracy międzyregionalnej „Złota Łuska”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/2019 na zakup wraz z dostawą telefonów komórkowych z abonamentem dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2019 na zakup wraz z dostawą telefonów komórkowych z abonamentem dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”ANULOWANO

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 7/2018 na świadczenie usług kadrowo-księgowych dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6/2018 na obsługę turystyczną wyjazdu studyjnego do Słowenii dla 140 osób – uczestników projektu współpracy organizowanego przez lokalne grupy rybackie/lokalne grupy działania, w ramach projektu współpracy transnarodowej

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 5/2018 na organizację konferencji i wizyty studyjnej na obszarze działania Lokalnej Grupy Rybackiej „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/2018 na wygłoszenie prelekcji nt. Public Relations, Marketing i Reklama dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/2018 na wygłoszenie prelekcji nt. „Choroby ryb śródlądowych – profilaktyka i zwalczanie chorób ryb” dla uczestników konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2018 na wygłoszenie prelekcji nt. Akwakultura ekologiczna” dla uczestników konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „ W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2018 na wynajem sali, obsługę cateringową oraz zapewnienie noclegów dla uczestników konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „ W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”