Szkolenie z zasad konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach PO RYBY 2014 – 2020

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Departament Wsparcia Rybactwa zaprasza 23 czerwca 2022 r. o g. 10:00 na szkolenie w zakresie stosowania Zasad konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

W trakcie szkolenia omówione zostaną zagadnienia związane z przeprowadzeniem postępowania ofertowego, w tym jak prawidłowo sporządzić zapytanie ofertowe czy protokół z wyboru wykonawców. Ponadto zostanie omówiony Portal Ogłoszeń ARiMR.

Aby jak największa grupa zainteresowanych mogła uczestniczyć w spotkaniu, zostanie ono zorganizowane online, za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS.

Link do spotkania: Zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach PO RYBY

Dołączenie do spotkania będzie możliwe przy użyciu powyższego linku opublikowanego na stronie ARiMR, w dziale Aktualności.

Agenda webinarium:

Godzina Temat prezentacji
10.00 – 10.10 Powitanie uczestników oraz wprowadzenie do tematyki szkolenia Bartłomiej Kandziak

Dyrektor Departamentu Wsparcia Rybactwa ARiMR

 

10.10 – 11.30 Przeprowadzanie zamówień z zachowaniem Zasad konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” cz. I Marta Zontek

Główny specjalista

Wydziału Procedur Departamentu Wsparcia Rybactwa ARiMR

11.30 – 11.45 Przerwa
11.45 – 13.00 Przeprowadzanie zamówień z zachowaniem Zasad konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” cz. II, w tym omówienie Portalu Ogłoszeń ARiMR zasady przeprowadzenia postępowania ofertowego Marta Zontek

Główny specjalista

Wydziału Procedur Departamentu Wsparcia Rybactwa ARiMR

Zakończenie szkolenia

Źródło: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
https://www.gov.pl/web/arimr/szkolenie-z-zasad-konkurencyjnego-wyboru-wykonawcow-w-ramach-po-ryby-2014–2020

image_pdfimage_print