Karpiówka 2021

Szanowni Państwo,
Rozpoczęliśmy przygotowania do najstarszej i największej w Polsce imprezy gromadzącej hodowców karpia. XXVI już „Karpiówka”, odbędzie się w dniach 22-24 września 2021 roku, w Hotelu Remes Sport & SPA w Opalenicy pod Poznaniem. Znakomity hotel, mieszkała w nim kadra Portugalii z Cristiano Ronaldo, kadra Polski z Robertem Lewandowskim, a teraz wybierają go polscy rybacy. Dołącz do naszej reprezentacji!
Program wydarzenia, podobnie jak w latach poprzednich, ma stanowić odzwierciedlenie zagadnień i problemów obecnie nurtujących branżę karpiową. W ramach „Karpiówki” odbędzie się konferencja Polskiego Towarzystwa Rybackiego oraz szkolenie hodowców ryb. Ponadto równolegle w hotelu odbędą się także Targi Akwakultury 2021.
Już teraz możecie Państwo dokonać rejestracji uczestników korzystając z formularza rejestracji (formularz „world” do pobrania tutaj lub tutaj – w wersji „pdf”).
Zachęcamy do bieżącego śledzenia dalszych informacji zamieszczanych na naszej stronie oraz do powiadomienia znajomych kolegów rybaków. Liczba miejsc jest ograniczona!
Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Zarząd PTRyb

Drukuj treść