Aktualności

Karpiówka 2021

Szanowni Państwo,
Rozpoczęliśmy przygotowania do najstarszej i największej w Polsce imprezy gromadzącej hodowców karpia. XXVI już „Karpiówka”, odbędzie się w dniach 22-24 września 2021 roku, w Hotelu Remes Sport & SPA w Opalenicy pod Poznaniem. Znakomity hotel, mieszkała w nim kadra Portugalii z Cristiano Ronaldo, kadra Polski z Robertem Lewandowskim, a teraz wybierają go polscy rybacy. Dołącz do naszej reprezentacji!
Program wydarzenia, podobnie jak w latach poprzednich, ma stanowić odzwierciedlenie zagadnień i problemów obecnie nurtujących branżę karpiową. W ramach „Karpiówki” odbędzie się konferencja Polskiego Towarzystwa Rybackiego oraz szkolenie hodowców ryb. Ponadto równolegle w hotelu odbędą się także Targi Akwakultury 2021.
Już teraz możecie Państwo dokonać rejestracji uczestników korzystając z formularza rejestracji (formularz do pobrania tutaj).
Zachęcamy do bieżącego śledzenia dalszych informacji zamieszczanych na naszej stronie oraz do powiadomienia znajomych kolegów rybaków. Liczba miejsc jest ograniczona!
Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Zarząd PTRyb

print