Lokalna Grupa Rybacka "W dolinie Tyśmienicy i Wieprza"

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

 

Organy stowarzyszenia

Skład Zarządu:

  1. Antoni Gajda – Prezes Zarządu
  2. Małgorzata Armacińska– Wiceprezes Zarządu
  3. Maria Filipiak – Sekretarz Zarządu

Skład Komisji Rewizyjnej:

  1. Tadeusz Ragus - Przewodniczący Komisji
  2. Stanisław Wołoszkiewicz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Głowala Anna - Sekretarz Komisji

Skład Rady:

  1. Jerzy Gąska – reprezentujący sektor gospodarczy
  2. Przemysław Łagowski – reprezentujący sektor gospodarczy/rybacki
  3. Daniel Piotrowski – reprezentujący sektor gospodarczy
  4. Marian Rapacewicz – reprezentujący sektor gospodarczy/rybacki
  5. Magdalena Skałecka Young – reprezentująca sektor gospodarczy
  6. Henryk Stoń – reprezentujący sektor gospodarczy
  7. Paweł Wielgosz – reprezentujący sektor gospodarczy/rybacki
     
  8. Tomasz Futera – reprezentujący sektor publiczny
  9. Józef Gruszczyk – reprezentujący sektor publiczny
  10. Stanisław Jagiełło – reprezentujący sektor publiczny
  11. Karol Ługowski – reprezentujący sektor publiczny
  12. Tomasz Piecak – reprezentujący sektor publiczny
     
  13. Jakub Kłos – reprezentujący sektor społeczny/rybacki
  14. Zbigniew Nowicki – reprezentujący sektor społeczny/rybacki
  15. Iwona Rzechuła – reprezentująca sektor społeczny/rybacki
  16. Piotr Wardak – reprezentujący sektor społeczny/rybacki
  17. Barbara Wawrzyńczak – reprezentująca sektor społeczny/rybacki
  18. Elżbieta Zykubek – reprezentująca sektor społeczny

    sektor publiczny stanowi 27,78% członków rady
    sektor gospodarczy stanowi 38,89% członków rady
    sektor społeczny stanowi 33,33% członków rady

    sektor rybacki stanowi 44,44% członków rady

     


Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2011 - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "W dolinie Tyśmienicy i Wieprza"