Lokalna Grupa Rybacka "W dolinie Tyśmienicy i Wieprza"

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

  • Kliknij aby dowiedzieć się więcej

 

Członkowie stowarzyszenia

  1. Gmina Dębowa Kłoda
  2. Gmina Jeziorzany
  3. Gmina Kamionka
  4. Gmina Kłoczew
  5. Gmina Kock
  6. Gmina Michów
  7. Gmina Nowodwór
  8. Gmina Ostrów Lubelski
  9. Gmina Ostrówek
  10. Gmina Parczew
  11. Gmina Podedwórze
  12. Gmina Ryki
  13. Gmina Sosnowica
  14. Gmina Ułęż
  15. Gmina Uścimów
  16. Gmina Siemień
  17. Powiat Rycki
  18. AMS Energy Sp. z o.o.
  19. Gabinet Chorób Wewnętrznych Andrzej Sałacki
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kłoczewie
  21. Gospodarstwo Rybackie „Jedlanka” Katarzyna Stachowicz
  22. Gospodarstwo Rybackie „Kock” Sp. z o.o.
  23. Gospodarstwo Rybackie „Polesie” Sp. z o.o.
  24. Gospodarstwo Rybackie „Samoklęski” Sp. z o.o.
  25. Gospodarstwo Rybackie „Siemień” Sp. z o.o.
  26. Gospodarstwo Rybackie „Tyśmienica” Sp. z o.o.
  27. INOX-BUD Magdalena Dybowska
  28. Jerzy Gąska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
  29. Leśna Ryba Sp. z o.o. S.K.
  30. M.P&A.T s.c. A. Jurkowska, M. Jurkowski, P. Cybula, T. Bakiera
  31. PHU Stoner Mariusz Stoń
  32. Sarsbud Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych
  33. Sklep spożywczo – przemysłowy „Lucyna”
  34. Fundacja Obywatelskiego Rozwoju- Ryki
  35. Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrownikach
  36. Ochotnicza Straż Pożarna w Sierskowoli
  37. Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Bazanowie
  38. Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu w Lublinie
  39. Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela w Rykach
  40. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamionce
  41. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Michowie
  42. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Żabiance
  43. Stowarzyszenie Nowy Leopoldów
  44. Mieczysław Antol
  45. Krzysztof Ciszewski
  46. Krzysztof Cybula
  47. Antoni Gajda
  48. Anna Głowala
  49. Waldemar Gruszczyk
  50. Stanisław Jedut
  51. Krystyna Klimczuk
  52. Roman Korpolewski
  53. Andrzej Kozdra
  54. Jerzy Krępski
  55. Leszek Kucharczyk
  56. Wiesław Kunach
  57. Wiesław Laskowski
  58. Katarzyna Łyś
  59. Zbigniew Nowicki
  60. Małgorzata Parzyszek
  61. Tadeusz Ragus
  62. Iwona Rzechuła
  63. Ryszard Smerdel
  64. Marian Starownik
  65. Krzysztof Ślósarz
  66. Grzegorz Tomasiak
  67. Zbigniew Tomasiak
  68. Piotr Wardak
  69. Barbara Wawrzyńczak
  70. Joanna Wielgosz
  71. Józef Wielgosz
  72. Waldemar Włodarczyk
  73. Barbara Wojtaś
  74. Zdzisław Woźniak
  75. Małgorzata Zając
  76. Elżbieta Zykubek


Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2011 - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "W dolinie Tyśmienicy i Wieprza"